Contact gegevens

 

Locatie SO

Kromme Zandweg 65

3084 NE Rotterdam

Tel. 010-4805529

 

Locatie VSO

Charloisse Lagedijk 951-D

3084 LD Rotterdam

Tel. 010-2102885

 

E-mail: administratie@tyltylschool-rotterdam.nl

 

Bereikbaarheid

Onze administratie is telefonisch te bereiken van 8.00 t/m 12.00 uur. Bij voorkeur bellen tijdens deze uren. 

U kunt ook een bericht sturen via bovenstaand e-mail adres of onderstaand contactformulier.

 

Voor het telefonisch bereiken van de groepsleiding en paramedici, bij dringende vragen, kunt u tussen 12.30 en 13.00 uur en na 15.15 uur bellen. Anders bij voorkeur per e-mail communiceren. 

 

Groep Groen (SO)

groen@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep Geel (SO)

geel@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep Rood (SO)

rood@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep Wit (SO)

wit@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep Blauw (SO)

blauw@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep Oranje (SO)

oranje@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep Paars (SO)

paars@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep VSO 1

vso1@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep VSO 2

vso2@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep VSO 3

vso3@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep VSO 4

vso4@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep VSO 5

vso5@tyltylschool-rotterdam.nl

Groep VSO 6

vso6@tyltylschool-rotterdam.nl

Directeur/locatieleider SO

leovdbroek@tyltylschool-rotterdam.nl  

Directeur/locatieleider VSO

liesbethdenhartog@tyltylschool-rotterdam.nl   

Intern begeleider SO

dianne.hondorp@tyltylschool-rotterdam.nl  

Intern begeleider/coördinator VSO

lisa.dekok@tyltylschool-rotterdam.nl   

Coördinator/teamleider SO

helene.vanhalem@tyltylschool-rotterdam.nl 

Therapeuten

therapie-groep@tyltylschool-rotterdam.nl

Verpleging

schoolverpleegkundige@laurens.nl 

 

 

Ziekmelding

Ziekmelding van uw kind kan op bovenstaande telefoonnummers bij de locatie waar uw kind op school zit.

 

Aanmelden

Voor het aanmelden van uw kind of voor het indienen van een verzoek om een keer te komen kijken bij ons op school (rondleiding) kunt u het bovenstaande algemene e-mail adres gebruiken of onderstaand contactformulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met

u op.

 

Contactformulier 

Opmerking: De met * gemarkeerde velden zijn verplicht.